MIS Ultimate TONER Refilling Machine

Ultimate TONScreenshot_1ER Refilling Machine

MS Ultimate ilk ve dünyadaki tüm siyah ve renkli toner kartuşları dolum ile tek kompakt toner dolum makinesidir. MS Toner Plus temizlik iş istasyonunda ve yenilikçi toner dolumu teknoloji ile birlikte inşa edilmiştir, MS Ultimate toner tozunun nihai koruma ve temizlik sağlar. Sofistike filtrasyon sistemi sayesinde, tüm toz endüstri lideri HEPA filtrelerin içinde kapalı tutulur.

Çünkü gelişmiş toner transfer teknolojisi, MS Ultimate sadece toplu torba toner tozu alır ve toner kartuşları veya toner şişeleri doldurur. Ve en önemlisi, bu toner tozu dışarı dökülmemesi sağlamaktadır, havadaki toner tozu taşmasına izin vermez.

MS Ultimate doğru ve otomatik makine doldurma toner tozu yardımcı gelişmiş bir dijital terazi ile donatılmıştır. Başka bir deyişle, sadece bu 50 gr gibi dolum miktarı girebilirsiniz. ve 50 gr doldurur. ve otomatik olarak durur.

MS Ultimate Toner Dolum Makinesi ile 3 ayrı ve bağımsız dolum hatları olabilir. Her satır farklı marka ve / veya renkler ile toner tozu kirletici riski olmadan kartuşları ve şişe dolum yardımcı olur. Ayrıca, her ikmal hattı kolaylıkla temizlenebilir ve HP mavi tozu HP siyah diğerine toner tozu kaynağına geçmek için hazır olabilir. MS Ultimate ilk ve dünyadaki tüm siyah ve renkli toner kartuşları dolum ile tek kompakt toner dolum makinesidir.

MS Toner Plus temizlik iş istasyonunda ve yenilikçi toner dolumu teknoloji ile birlikte inşa edilmiştir, MS Ultimate toner tozunun nihai koruma ve temizlik sağlar.

Sofistike filtrasyon sistemi sayesinde, tüm toz endüstri lideri HEPA filtrelerin

 

FAYDALARI

MS Ultimate kullanıcılarına birçok fayda ve avantajlar sunuyor. Nedeniyle fiziksel özellikler, toner tozu kolayca havada yüzebilen. Bu nedenle, o yüzer ya da dışarı dökmek yapmadan başka bir yere aktarmak oldukça zordur. Eğer bir iş istasyonunda toner tozu doldurmak bile, yine de kullanışlı ve havada yüzer yapmak oldukça kolay değildir. Bir yük taşıma kutusu bir şişe dolum sırasında özellikle Diğer yandan, nihai MS toner doldurma makinesi ile, bu yük taşıma kutusu bağlamak için oldukça kolaydır. Yani şişe veya kartuş için dolduruyor.

Daha fazla bilgi için, VİDEOLAR sayfasına gitmek için aşağıdaki resme tıklayınız.

TONER DÖKÜLMELER! SON
Gelişmiş toner dolum teknolojisi, MS Ultimate sayesinde havadaki toner tozu şamandıra izin
vermez. Bazı sıvı dolumu sanki Bunun yerine sorunsuz toner tozu doldurur.

YÜKLENİYOR TONER TOZU

MIS Ultimate toner tozu yüklüyor çok kolay ve temiz bir işlemdir. İlk olarak, kabın içine Toner torba koyun. Sonra, bir makas ile torbanın üst köşesinde kesti. Ve yerine geri kabı kapağını koydu. Son olarak, yavaş yavaş torbaya doldurma metal boru yerleştirin. Bu kadar basit! Hiçbir karışıklık, hiçbir güçlük!

Screenshot_4

Toner kartuşları veya ŞİŞESİ DOLUMU
MIS Ultimate ile dolumu sadece 1, 2, 3 gibi. Bu sadece toplu poşetinden toner kartuşu veya şişe toner tozu aktarır.
Hedef miktarı doldurulur Dahası, bu otomatik olarak durur.

Screenshot_5

Gelişmiş filtre sistemi
MIS Ultimate makinesi dolum bir state-of-the-art toner yanı sıra, aynı zamanda endüstri lideri HEPA filtreleri ile çalışan gelişmiş bir filtreleme sistemine sahiptir. Ve bütün toz sistem içinde kapalı tutulur.

Screenshot_6

OTOMATİK KAPI KABİN
MS Ultimate otomatik sürgülü dolap kapı vardır. Bu nedenle, kolayca toner kartuşları ile çalışan veya şişeleri doldururken ne kadar uzun boylu göre yüksekliğini ayarlayabilirsiniz..

Screenshot_7

ELEKTRO-STATİK AYRICALIKTIR
MS Bilgisayar Biz güvenlik bir ayrıcalık olmadığına inanıyorum! Bu nedenle, sadece mürekkep ve toner kartuşları için diğer MS dolum makineleri gibi, MS Ultimate anti-statik boya ile tam bir metal gövdeye sahip.
Böylece tüm sistemin güvenlik seviyesi “ULTIMATE” düzeydedir.

Screenshot_8

HAVA KURUTUCU MODÜLÜ
Nedeniyle, kimyasal özelliklerine, toner tozu su molekülleri ile etkileşime geçtiğinde yumrulu olsun tabidir. Diğer bir deyişle, özellikle nemli ortamlarda, toner tozu kolayca topaklı alabilirsiniz.
Biz hava tabancası ile toner kartuşları hava darbe olduğunda da geçerlidir. Bu nedenle, nihai MIS toner dolum makinesi üflenen havayı bir hava kurutucusu kurutur modülü ile donatılmıştır.
Sistem başlar ve ne zaman kendini otomatik olarak temizler

Screenshot_9

MS Ultimate olarak, kolaylığı ve konfor için her şey kabul edilir. Hava tornavida ve hava tabancası MS Ultimate toner dolum makinesi standart olarak bulunmaktadır. Toner kartuşlarını temizleme yanında, tamamen hava tabancası ile dolum hatları temizleyebilirsiniz. Ve tabii ki, aynı zamanda, aparatlar dolum. Hava tabancası, dış hava kompresör birimi ve dönme hızı ve yönü ile sağlanan hava ile desteklenmektedir ayarlanabilir.

Screenshot_10

KUMANDA ve acil durum butonları Birimini dolumu için ve ünitenin temizlenmesi için bir; sistemi açmak için iki ana düğme vardır. Gerekirse, acil durum butonuna basarak hemen sistem durdurmak. Bu gücü tamamen kesecek.

Screenshot_11

TEMİZLİK ve BAKIM
MS Ultimate dolum hatları temizliği çok kolay ve basittir. Ayrıca kolayca dolum tüpleri almak ve daha sonra kullanmak üzere saklayabilirsiniz. MS Ultimate pnömatik parçaları ile donatılmış olarak, hiçbir alet dolum hattında bakım veya değiştirme için gerekli.

Screenshot_12

TEMİZLİK ve BAKIM
MS Ultimate dolum hatları temizliği çok kolay ve basittir. Ayrıca kolayca dolum tüpleri almak ve daha sonra kullanmak üzere saklayabilirsiniz. MS Ultimate pnömatik parçaları ile donatılmış olarak, hiçbir alet dolum hattında bakım veya değiştirme için gerekli.

Screenshot_13

TİPLER
MS Ultimate Toner Dolum Makinesi ile 3 ( üç) ayrı ve bağımsız dolum hatları olabilir . Her satırda sizin toz kaynağı (yani farklı bir toner tozu marka veya renk) kirleticiriski olmadan kartuşları ve / veya şişe dolum yardımcı olur .
Ayrıca, her bir hat kolayca temizlenebilir ve hatta farklı toz kaynakları veya renk geçmek için değiştirilebilir. Örnek olarak belirtmek için , kolayca HP’den Samsung veya Lexmark toz veya HP Camgöbeğinden HP Magenta geçebilirsiniz .
Otomatik ve Manuel; MS Ultimate 2 (iki ) sürümleri vardır .
OTOMATİK VERSİYONU : MS Ultimate – Otomatik , otomatik olarak tüm dolum görevleri yapar . Diğer bir deyişle , sadece sizepedal dolum ve basın istiyorum ne kadar girin . Sonra MS Ultimate kartuşunuzda veya şişeye dolmaya başlar ve hedef miktarı dolduğunda otomatik olarak durur .
MANUEL VERSİYONU : MS Ultimate -talimatlar için operatör Manuel bekliyor . Bunun yerine gelişmiş dijital ölçek , bir günlük tipi elektronik ölçek sağlanır . Veoperatör hedef miktarı dolduğunda dolum durur

Screenshot_14

DIMENSIONS

TECHNICAL SPECIFICATIONS
DIMENSIONS
Toner Machine
Length : 122 cm & 48.03 Inches & 4 ft.
Width : 74.5 cm & 29.33 Inches & 2.44 ft.
Height : 164 cm & 64.57 Inches & 5.38 ft.
Portable Toner Bin
Length : 40.5 cm & 15.95 Inches & 1.33 ft.
Width : 40.5 cm & 15.95 Inches & 1.33 ft.
Height : 65 cm & 25.59 Inches & 2.13 ft.
WEIGHT
Toner Machine : 160 kg. & 352.74 lbs
Portable Toner Bin / Unit : 10 kg. & 22.05 lbs
POWER
Voltage : 110-240V (50-60 Hz) (CE & UL Certified)
FILLING UNIT SPECIFICATIONS
Filling Pump : German Made Peristaltic Pump with Special Silicon Hose
Pump Capacity : 90 lt/hr
Pump Warranty : 2 Years
Filling Speed : 500 gr. / 45 sec. (Average of different powders with densities)
DIGITAL SCALE
Calibration : Automatic per altitude
Weighing Capacity: 10 kg. & 22.05 lbs (max)
Scale Sensitivity : 1 gr.
VACUUM UNIT SPECIFICATIONS
Power : 0.25 kW
Vacuum Capacity : 900 m3/hr
Warranty : 2 Years
FILTRATION UNIT SPECIFICATIONS
Quantity of the Filters : 2 units of Dust Collector + 1 unit of HEPA Filter
Filtration Capacity : 4,250 m3/hr up to 0.3 micron
Filtration Efficiency : % 99.97

Adres: Ferhatpaşa Mah. 10 sk.no 62/a
Ferhatpaşa – Ataşehir / İSTANBUL/ TÜRKİYE
Tel: (216) 414 92 05 /07 merkez ofis
Tel: (216) 661 43 31 depo
Fax: (216) 414 92 17
e-posta: murat.eryilmaz@msbilgisayar.com.tr
: info@msbilgisayar.com.tr

Garanti Koşulları

MIS kartuş ve toner dolum makinaları işçilik ve parça hatalarına karşı 2 sene garantiyle satışa sunulmaktadırlar. Akılcı tasarım konseptimiz sayesinde, makina bakım ve parça değişimleri müşterilerimiz tarafından bile gerçekleştirilebilmektedir.

Kayıt ve Şartlar

Siparişler ödeme elimize ulaştıktan 7 (kartuş dolum makinaları) ila 20 (toner dolum makinaları) iş günü içerisinde sevk edilir. Ayrıca ödeme sonrasında Ferhatpaşa ‘daki adresimizde müşterilerimize ücretsiz eğitim de verilmektedir.

Kredi kartlarına taksit de yapılmaktadır. Daha fazla bilgi için, lütfen bizimle temasa geçin.

Neden dolum makineleri ?

İş ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetine geldiği zaman, bir işdeki bütün proses en başından dikkatlice planlamalıdır. Her ne kadar toner kartuşları için geçerli olmasa bile, dolum firmaları eski tip kartuşları elle doldurabiliyor ancak tam garanti veremiyorlardı. Hatta bu sebeple bir zamanlar dolum kartuşu ile orijinal kartuş arasında bariz bir fark vardı ve müşteri bu farkı en başından kabul ederek kartuşunu doldururdu. Ancak, günümüzde, kartuşlar artık süngerlidir ve bu da dolum esnasında aşılması gereken bir sürü problemi de beraberinde getirmektedir. Bunlara örnek olarak hava basıncının dengelenmesi, birkaç çıktı aldıktan sonra kartuşun yazmaması, ya da silik veya çizgili baskı örnek gösterilebilir. Bu problemlerin engellenmesi ve müşteriye orijinalin aynısı gibi yazacak dolum kartuşu üretebilmek için vakumla dolum teknolojisi kullanan bir dolum makinası şarttır.
Neden MIS Kartuş Dolum Makinaları ?

MS Bilgisayar olarak 2000 senesinden beri aktif olarak dolum işiyle uğraşmaktayız. Ferhatpaşa’da bulunan firmamızda halen her türlü kartuş ve tonerin dolumunu yapmaktayız. Bu sebeple edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerini makinalarımıza da yansıtabiliyoruz. Sadece makina özelliği olarak değil, müşterilerini iş ortağı olarak gören bir zihniyete sahip olduğumuzdan dolumla ilgili her türlü teknik bilgiyi de rahatlıkla paylaşabiliyoruz.

Sezgisel tasarım sayesinde, makinalarımızı ergonomik ve kullanımı pratik bir şekilde üretiyoruz. Bu sebeple, yeni kullanıcılar yaklaşık 30 dakika içerisinde makina kullanmayı öğrenerek doluma hemen başlayabilirler.

Merhaba dünya!

WordPress’e hoş geldiniz. Bu sizin ilk yazınız. Bu yazıyı düzenleyin ya da silin. Sonra blog dünyasına adım atın!

Universal Toner Kutuları

Bu videoda, yeni ürünümüz olan universal toner kutularının firmanıza nasıl uyarlanabileceğini görebilirsiniz. Detaylar için lütfen bizimle temasa geçiniz.

Universal Toner Kutuları

Toner Torbası

Bu videoda satışa sunduğumuz toner torbalarını ve tonerlerin nasıl paketlendiğini görebilirsiniz.

Toner Torbası

Kartuş Etiketleri

Bu videoda kartuş etiketlerinin kullanım alanını ve nasıl değiştirildiklerini izleyebilirsiniz.

Kartuş Etiketleri

MIS Toner Plus Tanıtım Videosu

Bu videoda firmamızın ürettiği ve bütün siyah ve renkli tonerleri temizleyip doldurabilen toner makinemiz Toner Plus ‘ı tanıtan filmimizi izleyebilirsiniz.